Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! merhaba arkadaslar ben geldim.lutfen beni de araniza alin:(
 Pzr 13 Nis, 2008 18:53
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

selam arkadaslar..ben de beceriksizlerdenim..aslinda hayatimin hicbi dönemini zayif gecirmedim ama ilk defa 100 oldum Sad yani ben hic bu kiloya ulasmamistim:(
boyum 174..ben bi ara 78 falan oldum ama geri aldim..bana yardim eder beni de araniza alirsaniz cok sevinirim..insaat muhendisiyim ve 1 yildir çalismiorum..kilo mevzusu beni herseyden soyutluyo:(
dkz konusu enteresan geldi..umarim ben de basaririm..desteklerinizi bekliorum...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! (Başlık yok)
 Çar 15 Tem, 2009 19:41

ewet ben bu dkz nedir anlamak istiyorum 5 yıl gibi uzun bir sürede okadar çok kilo aldım ki bunları nasıl vereceğim hiç gücüm yok eve koşu bandı aldım ılk on gun sonr abıraktım gerçi dısrad yurumeye basladım aldığım kilolar yüzünden hiç yürümüyordum heryere taksiyle gitmeye başlamıstım Sad bukezde zayıflayamazsam artık bırakacağım bu işin ucunu reductile baslayacagım bugunde ılkkez kullanmayı dusundum cunku artık yıldım dıyete baslayıp bırakmaktan kılolu olmanın bukadar ınsanı yıpratacağını hiç dusunmemıstım daha öncelütfen dkz nedir bizede bahsedin okuduklarımdan hiçbirşey anlayamadım Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 20 Tem, 2009 21:59

bende dkz ile ilgili bilgi almak istiyorum

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Nis, 2010 19:45

muzzy bende çok kiloluydum bi türlüde açlık hiisimi bastırıp kilo veremiyodum iceland moss die bi zayıflama hapını arkadaşım kullandı çok memnun kalmıştı bende araştırdım bende kullanıyorum tokluk hissi veriyo metobolizmayı da çok hızlı çalıştırdıgı için yaglar kolay yakılıyo tavsiye ederim

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Nis, 2010 19:46

muzzy bende çok kiloluydum bi türlüde açlık hiisimi bastırıp kilo veremiyodum iceland moss die bi zayıflama hapını arkadaşım kullandı çok memnun kalmıştı bende araştırdım şuan bende kullanıyorum tokluk hissi veriyo metobolizmayı da çok hızlı çalıştırdıgı için yaglar kolay yakılıyo tavsiye ederim

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Nis, 2010 19:47

muzzy bende çok kiloluydum bi türlüde açlık hiisimi bastırıp kilo veremiyodum iceland moss die bi zayıflama hapını arkadaşım kullandı çok memnun kalmıştı bende araştırdım şuan bende kullanıyorum tokluk hissi veriyo metobolizmayı da çok hızlı çalıştırdıgı için yaglar kolay yakılıyo tavsiye ederim

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 13 Kas, 2010 19:57

ya ben bu haplara güvenmiorum. yani hayatını hapla idare edemessin ki kalıcı zayıflaman lazım. mideni küçültmen falan mesela.. az ye sık sık ye. sporunu eksik etme. beyaz ekmekten uzak dur ah bide kızartma ve koladan. bunları uygularsan bide diyetisyene gidersen muhteşem sonuçlara ulaşabilirsin Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! (Başlık yok)
 Çar 24 Ağu, 2011 13:57

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve size kullandığım bir bitkisel üründen bahsetmek istiyorum.ben kullandım ve çok memnun kaldım ihitiyacı olan herkesinde kullanmasını tavsiye ediyorum.ben ev hanımıyım 2 çocuğum var ve bilen bilir gerçekten kilo almak kaçınılmaz oluyor Sad bir tanıdığım sayesinde bir ürünle karşılaştım tamamen bitkisel bir ürün ismi MİSUTGARU . toz halinde bir karışım leblebi tozu tadında Smile sabah öğlen ve akşam olmak üzere yemeklerden yarım saat önce bir tatlı kaşığı yediğinizde tokluk hissi veriyor ve diyet yapmanıza gerek kalmadan kolay bir şekilde kilo vermenizi sağlıyor.ben denedim ve yararını gördüm ihtiyacı olanlarında yararlanması için paylaşmak istedim.ben 5 buçuk ay kullandım 76 kilodan 61 kiloya kadar düştüm.bu ürün gerçekten çok iyi Very Happy daha fazla bilgi almak isterseniz bana mesaj atabilirsiniz.herkese mutlu güzel günler dilerim Very HappyVery Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.