Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 ZAYIFLAMANIN SIRRI :))
 Çar 26 Oca, 2011 19:16
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

SLM ARKADAŞLAR Smile) BENİM KİLO SORUNUM VAR ,BİR ÇOK ÜRÜN DENEDİM ETKİLİ OLMADI RADYO DA İZLANDA YOSUNU DİYE BİR ÜRÜN DUYDUM ŞANSIMI BİRDE BUNDA DENEYİM DEDİM Smile) 1 AY İÇİNDE 7 KİLO VERDİM VERİRKEN HALSİZ DÜŞMEDİM DE BAKANLIK ONAYLI %100 BİTKİSEL BİR ÜRÜN HEDEFİM 50 KİLO OLMAK İDEAL KİLOMA KAVUŞUNCAYA KADAR DEVAM ETCEM ....
İZLANDA YOSUNU HAYATA BAKIŞIMI DEĞİŞTİRDİ Smile) SÜPER SİZLERDE DENEYİN MEMNUN KALCAKSINIZ ... SAĞLIKLI GÜNLER.....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 26 Oca, 2011 19:43

alsığın adresi verirmisin? birde nasıl uyguladığını?

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 27 Oca, 2011 19:37

slm ...sabah ve akşam yemeklerden yarım saat önce 2 bardak ılık suyla içiliyor .Gün içerisinde 2 veye 2.5 lt su tüketmeliyiz kullanımı kolay izlanda yosunun Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 Oca, 2011 18:32

nerden alabılırız

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 Oca, 2011 14:44

nasıl güvenicez ki yeni üye tanımıyoruz söyledikleri doğru mu bakalım

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 01 Şub, 2011 04:22

SELAM
BEN YENİYİM BANA BU SITENIN NASIL KULLANILDIĞINI ANLATIRMISINIZ VE O KILO YAZAN ÇİZGİLERİ SİMDİDEN TEŞEKKÜR

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 Şub, 2011 18:17

BEN KULLANIYORUM ÜRÜNÜ Smile BAKIN HALA HAYATTAYIM ... TABİKİ DE AKLINIZDA SORU İŞARETLERİ VARDIR .. NETTEN BAKIN BENDE ARAŞTIRMIŞTIM Smile) İZLANDAYOSUNU.COM

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 15 May, 2011 05:01

biri bana bu sitenin nasıl kullanıldığını anlatsın lütfen

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 15 May, 2011 18:17

o cetvellerden birinin üstüne tıkla.yeni bir sayfa açılcak.orda weight yazan yeri işaretleyip bilgilerini gir.kilo bilgilerini.osayfayı hallettikten sora hesp ayarlarınadan imzamı düzenleyi tıkla.öbür sayfadaki bağlantıyı kopyalayıp yapıştır.biraz karışık ama bende çok uğraştım yapmak için.bu arada hoşgeldin..
Laughing

ASUDECİĞİM TEBRİKLERRRRRR..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 24 Ağu, 2011 13:54

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve size kullandığım bir bitkisel üründen bahsetmek istiyorum.ben kullandım ve çok memnun kaldım ihitiyacı olan herkesinde kullanmasını tavsiye ediyorum.ben ev hanımıyım 2 çocuğum var ve bilen bilir gerçekten kilo almak kaçınılmaz oluyor Sad bir tanıdığım sayesinde bir ürünle karşılaştım tamamen bitkisel bir ürün ismi MİSUTGARU . toz halinde bir karışım leblebi tozu tadında Smile sabah öğlen ve akşam olmak üzere yemeklerden yarım saat önce bir tatlı kaşığı yediğinizde tokluk hissi veriyor ve diyet yapmanıza gerek kalmadan kolay bir şekilde kilo vermenizi sağlıyor.ben denedim ve yararını gördüm ihtiyacı olanlarında yararlanması için paylaşmak istedim.ben 5 buçuk ay kullandım 76 kilodan 61 kiloya kadar düştüm.bu ürün gerçekten çok iyi Very Happy daha fazla bilgi almak isterseniz bana mesaj atabilirsiniz.herkese mutlu güzel günler dilerim Very HappyVery Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.