Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 05 Eyl, 2006 10:55
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ben evlenmeden 100ü geçtiydim.Allah bi daha göstermesin Sad

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 05 Eyl, 2006 11:10

Ben halaaa bekarım yalnız Smile))))

Anneciğim sen ki bilgisayarı açmayı bile bilmezsin.Nerden okuyacan bu yazdıklarımı.Kızın büyüdü anne.Bu kızz ölür dediğin kız şimdi kocaman oldu.Beni binbir fedakarlıkta yaşama bağlayan anneme sonsuz kere teşekkür ederim.Kalp hastasıydım.Kalbim delikti.Doktorların ve insanların yanlış bilgilendirmesi sonucu Leylii kilo almıştır.Unutmam geceleri zorla uyandırılırdım yemek yedirirlerdi bana.Aman neymiş kalbindeki delik kapanırmış.Leylii kilo alırsa.Hani nerde niye kapanmadı.Aldığım kilolar yanıma kar kaldı Sad

Sana kızmıyorum,kendime kızıyorum.

İnsan annesine kızar mı..!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 05 Eyl, 2006 11:18

Bu sene ki hedefim Etek ve Çizme giymek.Bakalım bakalım istediğim bu HEDEFE ulaşabilecekmiyim.

Yaz için ne istedimse hepsini gerçekleştirdim.Asıl zor olan kış mevsiminde Kiloları korumak.Kışıda çok seviyorum.Elma Portakal mandalina çook Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 05 Eyl, 2006 11:42

merhaba arkadaşlar buldugum ilk fırsatta buraya geldim. Nasılsınız? Nasıl gidiyor diyetleriniz?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 05 Eyl, 2006 20:02

sevgili leyli,bu kış istediğin engüzel giysileri giyineceğinden eminim.sen de bu azim varken canım.kendimden daha fazla senin azmine inanıyorum valla.asla pes etmek yok.....

sevgili reyhan şimdilik diyetimle ilgili bişey yazmamayı tercih ediyorum sanırım yoyo sendromu yaşıyorum.bir hafta da 1 kilo verip diğer hafta alıyorum yine onu...sıkıldım artık...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 06 Eyl, 2006 00:24

sevgili tuna neden yazmıyorsun. bir seyler yazın ki sizlere yardımcı olayım degil mi? şunu soyleyim
sıksık kilo alıp vermektense kilonuzu sabıtlemeye calısmanızı oneririm. cunku bunyenize zarar veriyorsunuz.Ani kilo değişiklikleri gibi sıksık kilo alıp vermelerde zararlıdır. Hepimize saglıklı gunler dilerim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 06 Eyl, 2006 08:59

Tunacığım çok mersi,

Şu aralar hanı sıkı sıkı diyet yapmıyorum.Biraz kendime geleyim istiyorum.2gündür sabahları 1 km yol yürüyorum.Diyetime tek katkı sağlayan bu yürüyüş.

İsteyen herkes pekala kilo verebilir.Ben 2 ay aynı kiloda kaldığımı biliyorum.Eğer şöyle bi hataya düşseydim.Üfff veremiyorum artııık,hadi yemek yiyeyim..!!! Asla böyle bi gaflete düşmedim Smile Yılmadım sabrettim devam ettim ...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 06 Eyl, 2006 16:49

leylıcım senın zaten azmine hayran kaldım süpersın ... bende bı haftadır dıyetteyım ve suan ıstedgım sonucları almaya basladım hersey super gıdıyor en onemlısı aksam yemeklerını kestım ve cok huzurllu uyuyorum umarım bı kac ay sonra ıstedgıme kavusurum:)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 06 Eyl, 2006 18:00

melden aramıza yeni katıldı.ürün kullanarak veriyor kilolarını.aslında pek kilolu değil.70 kg.amacı 60olabilmek.çok güzel bi bayan.gerisini kendi anlatsın.beni D.K da görmüş mail yoluyla ulaştı bana.o da artık aramızda.seni seviyorum Deniz (melden) Smile)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.