Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 Yardımm :(
 Per 21 Nis, 2011 22:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

1,68 boyunda 67 kiloyum hedefim 2,5 ayda 10 kilo. Ama o kadar çok yazı okudum ki ne hangisini yapacağımı hiç bilmiyorum. Bugün başladım ve sık sık ve az az yedim yarım saat egzersiz yaptım bir kaç saat sonra tekrar bir yarım saat. Sabah form kepeksız incelerinden 5 tane yedim ve bol su içtim. 12 de yarım salatalık yedim 1 de egzersiz yaptım 3te krakerin geri kalanını yedim çayı hiç sevmeyen bir insanım ama okudugum heryerde çaylar var ve şekersiz hem sevmiyorum hem sekersız deneyeyım dedım yarım cay bardagı zor ıctım. 4:30da salatalıgın gerı kalanını ve 6:30ta cok az bir patates yemegı yedım. Ve bunları yıne formul cok cıgneyerek tukettım. yanlış yaptıgım birşey var mı acaba? Genelde pek iradeli değilimdir bu konuda ve hep az yeyip aç kalmayı tercih ederdim şimdi sık sık-az az yeyip metabolizmamı hızlandırı egzersızlerlede yaglarımı yakmayı planlıyorum ve hırs yapmıs durumdayım. Çay yerine bol suyu tercıh edıyorum yanlıs yapıyormuyum acaba? Bir yerlerde hata varsa beni uyarmanızı ve tavsiyelerinizi bekliyorumm. Önerebileceğiniz başka şeyler varsa sevinirim Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Per 21 Nis, 2011 22:26

selam hanifecimm aramiza hosgeldin.. bambaskaaaaa adli sayfamiza gelirsen, aramizda senide görmekten mutluluk duyariz!

suan o sayfa aktif, insallah hedefledigin kiloya ulasirsin canim.. buldugun formul cok güzel... sürekli spor yapiyorsun ama kendine fazla yüklenme derim.. cabuk pes edebilirsin.. az ama hergün yapabilecegin spor yap canim...

bambaskaaaaa ´ya bekliyoruz..

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 24 Nis, 2011 23:30

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.83 kiloydum. geçen eylülde 67 ye kadar indim.ama bırakınca 5 kiloyu tekrara aldım.daha fazla almak istemiyorum.yarın tekrar başlıyorum inşallah.yemeklerden önce yenilen bir miktar dereotu iştahı kesiyor.buda size bir tüyo benden Rolling Eyes

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 24 Nis, 2011 23:33

bu cetvel nasıl yapılıyor..?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 24 Nis, 2011 23:44

Image

Yeni Üye
Yeni Üye

germany.gif
 bambaskaaaaa ya nerden giriyoruz :) yeniyimde
 Cum 29 Nis, 2011 00:58

tuana irem demiş ki:
selam hanifecimm aramiza hosgeldin.. bambaskaaaaa adli sayfamiza gelirsen, aramizda senide görmekten mutluluk duyariz!

suan o sayfa aktif, insallah hedefledigin kiloya ulasirsin canim.. buldugun formul cok güzel... sürekli spor yapiyorsun ama kendine fazla yüklenme derim.. cabuk pes edebilirsin.. az ama hergün yapabilecegin spor yap canim...

bambaskaaaaa ´ya bekliyoruz..

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Cum 29 Nis, 2011 10:04

destina aramiza hosgeldin. babambaskaaaa adli sayfimiza forumlardan ulasabilirsin! insallah sende hedefledigin kilona bizimle birlikte ulasirsin..
bekliyoruz, görüsmek üzere insallah

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.