Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Soru misutgaru yu bilen duyan gören var mı?
Per 30 Arl, 2010 10:34 - Cmt 22 Oca, 2011 14:13 arası (dahil)

Çar 29 Arl, 2010 15:49
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

facebookta karşılaştım bitkisel bi ürün çıkmış koreden misutgaru tavsiye edermisiniz kullanan var mı hem enrji verip hem tok tuttuklarını söylüyolar forumlarda Question

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 02 Oca, 2011 00:52

merhabalar bende bu sitede yeniyim ama öyle bi ürün duymadım hemde bu ürünlerin çoğu işe yaramıyor yada zarar veriyor zaten kolay olsaydı amerika yaşayan obezlere çare olurdu değilmi? En sağlıklısı diyet yapmak başka çare yok malesefki bende tek yapamıyorum kardeş arıyorum kendime..... Laughing

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 malesef
 Pzr 02 Oca, 2011 00:53

malesef duymadım ama mutlaka bi zararı vardır bu işin diyetten başka çaresi yok ne yazıkki

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 02 Oca, 2011 13:19

hoşgeldin ebrucum.dediğin gibi yalnız yapılmıyor.ben her gün menümü ,yaptıklarımı yazıyorum.sen de yaz istersen.paylaşalım...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 araştırdım
 Per 06 Oca, 2011 17:14

selam ebrucum,
bu konuda hem yerli hem yabancı kaynaklardan baya araştırma yaptım. bu dediğin şey lif bakımından zengin bir kür ve içinde anladığım kadarıyla koreye has bitki ve tahıllar mevcut. ayrıca doygunluk hissi veriyor. şu anda amerikada kafelerde satılan bir şey. okuduğuma göre yavaş yavaş obezite sorunu yaşayanlar tarafından öğlen yemeği yerine kafede tüketiliyor. bir adet türkçe sitesi var ama aktif değil. kore mutfağınıda araştırdım. çok sağlıklı besleniyorlar. senin dediğin misutgaru geleneksel ve çok eski bir kür. eskiden askerler yağlanmasın ve dinç kalsın diye kullanılmış. Şimdi ise tüm koreli kadınlar kullanıyor. Benim araştırmalarım bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Oca, 2011 17:42

teşekkürler melahat hanım bende biçok yerden ürünün cok iyi oldugunu duydum almamın faydalı olucagını düşünüyodum:)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.