Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 21 Arl, 2010 17:09
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

pinkcim nerelerdesin ben iki gündür gayet iyi gidiyorum dün 45 dk da yürüdüm bugün bi spor merkezi buldum akşam 5.30-6.30 arası oraya gidicem yaklaşık bi 15 gün kadar hergün gitmeyi planlıyorum bakalım hayırlısı e artık bunun üstüne de kilo vermezsek yuh yani Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 22 Arl, 2010 12:56

mrb arkadaşlar bende vibro shape diye zayıflama kemeri aldım bugün bir diyet buldum iki haftada dokuz kilo sabahları sadece kahve içiliyor ne kadar işe yarar bilmiyorum ama zayıflayacağım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 22 Arl, 2010 14:42

bugün sabah sadece bir fincan kahve içtim. vibro shape mi on dakika belimde uyguladım. öglen bir bardak ayran ve bir kase tarhana çorbası içtim. akşama menümü yazarım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Arl, 2010 10:48

ben memeleketime gittiğim için yazamadım cnm özür dilerim ben valla memlekette ii yaptim ama sadece dün bozdum bu gn de telafisini yapıorum kahvaltımı çok çok az yaptım bakalm öğlen nolcak Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Arl, 2010 12:16

ben bu sabah vibro shabe i kullandı on dakika sonra işe geldim bir fincan kahve içtim. iki fincan çay içtim.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Arl, 2010 18:54

vala ben yapamıyorum yaa off biri beni mative etsin artıııııkkk kendime sinir oldum vallaaaa :SSad((((((((((((

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 24 Arl, 2010 13:13

öncelikle sevcan26 hoşgeldin canım kaçgündür sitede mi problem vardı benim bağlantımda mı bilmiyorum ama giremiyodum bi türlü yaptığın diyet bana çok sağlıksız geldi sabah aç karnına kahve ilerde midende sorunlara sebep olabilir isveç diyeti vardı buna benzer kısa zamanda güzel kilolar veriliyo ama sonrasında sonuçları daha kötü olabılıyo bu dşyetlerşn en azından sabahg kahve kısmını yapmamanı öneririm ;)ha sen sağlıklı yapıosun da noluyo diye sorarsaan bi hiç gerçekten tamamen bi hiç pink nolcaz biz ya o kadar dikkat ediyorum yememe hemen her gün ya yürüyorum ya bisikletde çalışıyorum ama olmuyo ol-mu-yo Sad bu ayın sonuna kadar 2 kilo verme hedefim vardı hala 1 gr bile veremedim canım çok sıkılıyo çoook napcamı bilmiyorum artık bişeyleri yanlış yapıyorum sanırım ama nerde bu hata bi türlü göremiyorum Sad

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Arl, 2010 16:29

pinkcim yoksun uzun zamndır ama ben genede yazayım bugün itibariyle spora aralıksız devam edicem inş haftaiçi hergün akşam spor salonuna yazıldım yaklaşık 20 gün devam edebilicem ama sonrasında şehir dışına çıkmam lazım ama bu yirmi günde hem sıkı bi diyet hem spor en az 4 kilo vericem bu sefer gerçekten kararlıyım zaman kısıtlaması yapmadığım zaman kilo veremediğimi farkettim hadi nerelerdesin sende gel güzel bi diyet yapalım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 27 Arl, 2010 23:23

yapamıyoruz ki bi türlü yaa ama ben farkettimde 1 2 kilo da olsa verdim galiba Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.