Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
 Benim Ne Eksigim Var ?
 Pts 13 Eyl, 2010 22:12
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar

Ben Fatma.14 yaşındayım.Temmuzun başlarında kilo proplemi için doktora gittim.Baştan aşagıya testler tahliller felan yapıldı.Şekerden çok korkuyordum ama Allaha şükür çıkmadı ama polikistik over sendromu çıktı.Bundan dolayı antidiyabetik ilaç kullandım bir ay boyunca düzenli saati saatine hiç aksatmadan.Başladıgımda diyete 81 kilodum.Şimdi 76 :} Çok fazla bişi yapmadım gerçekten hiç de yorulmadım.Çünü biliyordum Olucak.Kıstım gerçekten iştah felan inanılmaz kalmadı.Verdigim 1 kilo beni öylesine mutlu ediyordu ki.Bazılarına göre hiçbir şeydi.Ama benim koca bişey.Günde 1 saat yüreyerek ve sebze yiyerek 3 haftada 5 kilo verdim.Ama noldu diyeti bozdum herşeyi yedim ilacımı kullanmadım.Solugu acilde aldım.Regl dönemleri ve inanılmaz agrılar..Bugün kontrole gittim.Ve de okullar açılıcak biliyorsunuz.Liseye başalıcam.Hakkımdaki önyargıları yıkmam lazım.Ve de yıkıcam.Okul için forma almaya gittim bugün ablamla.Lanet olası süveter bana olmadı.Evet baya baya olmadı benim yaşımda olan kızın bana bakışını ezigimsi gülümsemesini görmelisiniz.Ha gocundum mu hayır.Kilolarımla barışık bir insanım.Bana öyle baktı diye depresona felanda giricek degilim.Magaza evimize biraz uzak dolmuşlar tıklım tıklım oldugu için yürüyerek gittik eve zaten yürüyerek de gittik magazaya.Eve geldigimde ise annem en çok sevdigim yemegi yani karnıyarık yapmıştı.Ama iştahıma yenik düşmedim.Küçük bir parça aldım yine ama karnımı doyuracak kadar degil.İstemiyordum yahu.Gittim çok güzel limonlu marul domatesli güzel bir salata yaptım yedim.Hatta bitiremedim kaldı bile.Artık tamamen başladım diyete.Hatta diyet degil bunun adı yedigimden daha çok kalori yakıcam.Az Besin Çok Kalori Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Eyl, 2010 22:18

süpersin fatmacım. böyle devam etmelısın. bende de polıkıstık var... sen ne guzel önceden tespit ettın. ınsallah ılerıye gıtmeden kurtulacaksın hem kılolarından hem de polıkıstıkten... cok kararlısın başaracagına da emınım ınan. senı cok cooook tebrık ediyorum

TEBRİKLERRR

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Eyl, 2010 22:27

Merhaba ablacım :} Hımm geçmiş olsun tedavi görüyor musun ? Teşekkür ederim.Bende inanıyorum ki başarıcam.Yine o aynı yere bu defa çok daha küçük bir beden forma almak için gidicem.:}

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Eyl, 2010 22:33

tedavı alıyorum ben de canım. azmine hayran kaldım canım. kesınlıkle sen bu azımle ve yasının verdıgı enerjıyle 5-6 ayda en gec istediğin kiloda olacaksın.
hatta o kızı bulup yeni formanla nanik yap kıza:-)

TEBRİKLERRR

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Eyl, 2010 22:38

umarım iyi bir sonuç alırsın tedavinde.tabisi olucam.ahaha çok iyi bir fikir denicem :}

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Eyl, 2010 22:43

inşallah hepimiz iyi sonuçlar alırız tatlım. şimdi 76 kılodasın degıl mı ben de o cıvarlardayım. gel yarıs sayfasına rekabetlı bır yarıs yapalım. yarış belkı sana daha cok azım verır. o sayfa daha aktıf paylasımlarımız daha ıyı olur.

TEBRİKLERRR

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.