Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Haz, 2008 11:38
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ynalışlıkla bisürü mesaj yollamışım.Nasıl silcem
Embarassed

En son selin25737 tarafından Pts 23 Haz, 2008 11:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Haz, 2008 11:39

yanlış

En son selin25737 tarafından Pts 23 Haz, 2008 11:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Haz, 2008 11:44

Ynalışlıkla bisürü mesaj yollamışım.Nasıl silcem Embarassed

En son selin25737 tarafından Pts 23 Haz, 2008 11:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! zayıflamak
 Pts 23 Haz, 2008 11:49

Tamam bende kiloyum.Ama kilo vermek zorundayım.Ailede sadece ben kiloluyum ve anneannem torunlarını öve öve bitiremez.İnce gibi bacakları var da bilmem ne de...Hele yanımda demesi kalbimi iyice kırıyor.Dershane desem ayrı bir dert.Dalga geçiyorlar.Sokağa çıktığımda tüm benim yaşıtlaırm dar pantolon dar bluzgiyiniyor.Bende giymek istiyorum artık.Boyum 168 kilom 70 lerin üzerinde.Gelişme çağındasın diyeceksiniz.Annemin dediğine göre artık uzamazmışım.Uzayamayacağıma göre de kilomu boyuma veremem.Onun için kilo vermeliyim.Ekmeği fazla yemiyorum.Abur cubur bazı zamanlarda yiyorum.Yemeğimi normal yiyorum.Ama yine de kiloluyum.Nasıl kilo verebilirim?Yardımcı olun lütfen!.. Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 17:49

slm arkadaşlar bende şişmanlar kervanındanımSmile yaşım 20 boyum1,64 ve 68 kiloyum aslında bu kilom çok yediğimde oluyor açken 66 oluyorum şimdi anlamadığm benim asıl kilom kaç? ya ben bide yemek yerken kendimi durduramıyorum Sad çok kötü ya aslında 81 kilodan bu kiloya düştüm ama nasıl yaptım hala hatırlamıyorum allahım lütfen yardım et ;(;( arkadaşlar destekleyeceğinizi düşünerek bu siteye kaydoldum idea kilom 56 inşallah ulaşırım 12 kilo nasıl vercem ya Sad

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 19:10

Destekleriz elbette,
sen zaten pek ço şey başararak katılmışsın aramıza.
Tebrikler güzelim.
Asıl kilonun sabah aç karnına tartıldığında ne kadar çıkıyorsan o olduğunu da belirteyim.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 20:46

teşekkür ederim umarım 12 kilo verebilirim:(

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 23:17

http://www.weightwatchers.co.nz/success/art/archive.aspx?sc=17 adresinde pek çok zayıflama hikayesi var. İngilizce fakat www.hemencevir.com adresinden çeviri için yararlanabilirsin.
Sana ilham verebileceklerini düşünüyorum.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Iıı ! Re: zayıflamak
 Cmt 14 Ağu, 2010 11:06

selin25737 demiş ki:
Tamam bende kiloyum.Ama kilo vermek zorundayım.Ailede sadece ben kiloluyum ve anneannem torunlarını öve öve bitiremez.İnce gibi bacakları var da bilmem ne de...Hele yanımda demesi kalbimi iyice kırıyor.Dershane desem ayrı bir dert.Dalga geçiyorlar.Sokağa çıktığımda tüm benim yaşıtlaırm dar pantolon dar bluzgiyiniyor.Bende giymek istiyorum artık.Boyum 168 kilom 70 lerin üzerinde.Gelişme çağındasın diyeceksiniz.Annemin dediğine göre artık uzamazmışım.Uzayamayacağıma göre de kilomu boyuma veremem.Onun için kilo vermeliyim.Ekmeği fazla yemiyorum.Abur cubur bazı zamanlarda yiyorum.Yemeğimi normal yiyorum.Ama yine de kiloluyum.Nasıl kilo verebilirim?Yardımcı olun lütfen!.. Crying or Very sad
Seni çok iyi anlıyorum tatlım bende 17 yaşındayım boyum 173 kilom 82 bende artık insanların tip tip bakıp alay etmelerinden ve mağazada giysilerin olmamasından ve 44 beden giymekten bıktım ayrıca benimde tam tersi anne tarafım zayıf baba tarafım iri ve şişman neredeyse bir tane zayıf yok. İnsan ister istemez umutsuzluğa düşüyor ama yenilemeyecek bir problem değil bence.Biz Hırslı ve azimli olursak geçemeyeceğimiz engel yok bence tatlım sevgiler Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.