Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Hoş Artık Kumanda Bende,Güç Bende
 Sal 03 Ağu, 2010 15:59
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Cool Merhaba canlar ,
Aranizda yeniyim. Kilo vermem gerekiyor. Sporumu yapiyorum kilomu veriyorum. Ancak bir siteye girip geceleri takilmak istedim.Gece acken yatilmiyor.
Düzenli olarak girip günlük tutmak istiyorum.

Kilomun bana yakismadigini düsünmüyorum.Kendimi güzel buluyorum. Twisted Evil Ancak hem sagligim icin hem de daha ince kiyafetler için zayiflamam gerekiyor. Yoksa kendimi begeniyorum. Ta ki kiyafetimi kendime yakistiramadigimda Shocked acil kilo vermem gerektigini anladim.

Ailem 2 senedir çok destek oluyordu kilo vermem icin.Ben caba göstermedim.Sonra bir gün benle konustular.Biz artik sana baski yapmayacagiz dediler.O gün cok alindim.Ben de azmettim.5 kilo verdim.Devam ediyorum.Su an 77.6 kiloyum.82.5 kg ile basladim.Ilk hedefim 71.Sonra 65.
Aranizda olmak ve benimle ayni hedefte olanlara destek olmak istiyorum.Hos buldum..Ve beni kucaklayin . Hepinizi kocaman öpüyorum. Basaricaksiniz hepiniz. Ben inaniyorum.Siz de inanin .. Hosca kalin.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Ağu, 2010 13:51
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kumandacığım hoşgeldin aramıza tebrik edim 5 kilo çok iyi bir başarı istersen yarışmamıza katıl yenide yarışmaya başlıyacak yarışmak ve yediklerini paylaşmak kilo vermek için çok faydalı oluyor yarışmak istersen öbür sayfada görüşelim

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.