Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! MOTİVASYONA İHTİYACIM VAR
 Pts 29 Mar, 2010 02:12
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar
Ben araniza yeni katildim. Hikayemi sizlerle paylasmak ve bundan sonra hikayenin geri kalani icin bana destek olmanizi rica edecegim. 1.68 boyunda 115 kilo ağirliğindayim Embarassed Üniversite hayati, iş hayati, ailemden uzakta yasamam gibi gerekcelerle düzensiz yasamla birlikte bu kilolara kadar ulastim. Yıllarca entellektüel tarafimin önemli olduğunu aslında kilolarımı hiç önemsemediğimi sandım ve etrafıma sandırdım... Herkes ne kadar kendimle barışık olduğumu söyleyip durdu yıllarca ama ben öyle olmadığını biliyordum ya bu en kötüsüydü. İki yıl önce bir yaşam koçundan destek aldım. Ve koçluk sırasında tüylerimi diken diken eden bi olayla yüzleştim. Bi takım ailevi sorunlardan dolayı 'ben asla evlenmeyeceğim' kanısına ulaştığımı bilinçaltımda da evlenmemek için beni hiç kimsenin beğenmemesi gerektiğini bunun için de şişmanlamam gerektiği sonucuna ulaşmışım. Sonra döndüm kendime bir baktım aynen öyle kendime bi hikaye yazmış o hikayenin iöinde kilitlenmiş öylece ölümü bekliyorum Sad Gerçekten 31 yaşıma geldim hala evlenmedim daha da kötüsü bir sevgilim bile yok... Bilmiyorum çok mu geç kaldım ama ben artık bu hikayenin kilidini açmaya karar verdim Smile Dün itibari ile diyete başladım Smile Biz şişmanlar diyet nasıl yapılır ı aslında diyetisyenlerden çok daha iyi biliriz bizim sadece desteğe, motivasyona ihtiyacımız vardır. Bana yardım edermisiniz Smile) Desteklerinizi bekliyorum başaran arkadaşlarımın nasıl başardıklarını, hala savaşanların neler yaptıklarını paylaşmasını istiyorum sizi gelişmelerden haberdar edeceğim.

Sevgilerle...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 29 Mar, 2010 08:34

Hoşgeldin arkadaşım. Very Happy Aldığın karar ve attığın büyük adım için tebrikler!!Senin yanındayız ve destekliyoruz.Bende bu yoda "savaşan"lardanım.Bence hiç de geç kalmış sayılmazsın.yalnız çok kararlı ve sabırlı olmalıyız.Çok deneyip başa dönenlerdenim ve artık bu işi son kez yapıp bitirmeye karar verdim.Desteğe ve paylaşıma hazırım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 29 Mar, 2010 17:17

Teşekkür ederim Smile Evet bende artık savaşanlardanım Ne kadar cok denedim ne kadar cok başa döndüm anlatamam... Beş yıl once 30 kılo verdım gerısıngerıye daha da fazlasıyla aldım artık yoruldum da ama bu sefer bende savaşacağım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 29 Mar, 2010 18:38

Bol şanslar dilerim.Nasıl bir paylaşım istiyorsun yardımcı olmamız için?Bu arada savaşın galibi zaten belli!!Sen ne dersin? Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Nis, 2010 00:42

Teşekkür ederim arkadaşım bana inanan birinin olması çok iyi hissettirdi kendimi Smile Sanırım ben diyet konusundaki tutarsızlıklarımla çevremdekilerin inancını sarstım Embarassed Aslında istediğim şu buradaki arkadaşlarında kendi gelişimlerini anlatması bende kendi gelişimlerimi size anlatayım birbirimize motivasyon kaynağı oluşturalım. Malum aslında hepmizin ortak noktası bunu bır ıkı gun olunca beceriyoruz ama uzun vadede devam ettiremiyoruz. Mesela biraz çnce koca bi çikolatayı mideye indiriverdim kaşla göz arasında Embarassed
Ama pişman olmayacağım bunu yaptım allaaaahhh diyet gitti deyip bozmayacagım aynen devam önemli olan bunu bir yaşam tarzına çevirmek Smile
Bu arada ben bi kitap okuyorum Yasemin Soysal'ın ASIL ŞİŞMAN BEYNİNİZ tavsiye ederim gerçekten süper bi kitap Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Nis, 2010 13:06

Sevgili izmir karşıyaka bimem farkettin mi ikimiz de kova burcuyuz.Biz yeterki bir şeyi aklımıza koymayalım onu kesinlikle başarmadan işimiz bitti demeyiz.Ben her şeyin bir vakti olduğuna inanıyorum.Bizim için de şimdi kilo sorunumuzu halletmenin vakti geldi!Bakarsın biz bu sorunu çözene kadar sen hayat arkadaşını da bulmuşsun.İnanırsak olur. : Smile
Dediğin gibi kaçamaktan sonra bile gayretle devam ederek başaracağız inşallah.Neredeyse 6 haftadıe diyet yapıyorum ve 4,8 kilo verdim .İstediğimden az ama yine de yılmayıp devam ediyorum.Şimdi hedefim nisan sonunda 70 olmak.Umarım başarırım.En azından gayret edeceğim.İşte böyle arkadaşım.O kitabı da alacağım ki beni motive etsin.Kilolar gitsin,güzel günler gelsinnnn Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ..
 Cum 02 Nis, 2010 17:57

ben 96 kiloydum doğumdan sonra şuan 79kiloyum ve daha 21kilo vermem lazım.biride bana destek olsun:)))

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Nis, 2010 20:43

nerelerdesin arkadaşım.Uzun zamandır sesin çıkmıyordu. :istediğin kiloya ineceğine gönülden inanıyorum. Smile Daha çok gençsin .Bu senin için çok büyük avantaj.İnancını kaybetme lütfen.hepimiz seni destekliyoruz yalnız değlsin.Yürüyüş yapma şansın varsa çok faydası oluyor.Bir de sabahları aç karnına bir bardak ılık suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1tatlı kaşışı bal (çok dolu olmadan)karıştırıp içersen yağ yakımına faydası oluyormuş.Belki biliyorsundur ama ben paylaşmak istedim.Bu arada üç kilo daha vermişsin tebrikler...İyi haberlerini bekliyorum... Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 03 May, 2010 15:56

SELAM SENİNŞE KONUŞMKA İSERİM BENDE AYNEN SENİN GİB DÜŞÜNEN Bİ İNSANDIM .DEDİĞİN KİMİN Bİ HİKAYE YAZMIŞIM VE B BAKTIM YUZ KİLODAN ELLİ SEKİZ KİLOYA DÜŞMEYİ BAŞARDIM İSTERSEN HER ZAMAN YANINDAYIM Rolling Eyes

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 May, 2010 05:13

arkadaşlar sağlık danışmanlıgını yaptıgım firmanın ürünleri ile ilk hafta 3 kilo werdim 1 aydır kullanıyorum 11 kilo aşağı kontrolum war Smile nefes darlıgı çektiğim kilo sorunumdan tamaman kurtulmak için mücadele ediorum istersenz kararlı olan herkese yardımcı olabilirim [email protected] msn adresim tel : 05544951500

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.