Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Dikkat ! acil yardıma ihtiyacım var
Cum 23 Mar, 2007 10:00

Cmt 24 Mar, 2007 00:20
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba,
boyum 1.58 ve 53-54 kilo civarındayım.gecen yaz 49 kiloydum ve cok rahat 36 beden giyiyordum ve duzenli besleniyordum.şimdi irademi tutamıyorum ve yaza da az kalmışken 49 kiloya inmem için kendimi motive edemiyorum.kurabiye tarzı,çikolata tarzı seyler gorsem saldırıp,patlayana kadar yemek istiyorum.vallahi çok utandım,ne olur bana uzak durmam için önerilerde bulunun,bu abur cuburların sonu beni mahvedicek... Sad

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 Mar, 2007 01:35

verda bence çok abartmışsın... kiloların üstünde fazlalık gibimi duruyo yoksa tartıdan dolayı mı takıldın bukadar.. biz burda ne öğrendik biliyomusun kendini sıkınca inadına yiyiosun... rahat bırakıncada kendiliğinden veriyosun kilonu.... ama rahat bırakmak diyincede otur tıka basa ye demiyoruz...
spor yap.. yürü.akşam belli bi saatten sonra yemek yeme.. ayrıca abur cubur çok yeme.. ben o abur cubur yüzünden 75 kiloya çıkmışımda haberim yoktu... ama şimdi çikolata bile yemiyorum.. sevgilimi gece gönderiridim almaya yani okadar...ama şimdi canımistemiyo...kafada bitirmek lazım önce... kendin inan kilo vermek istediğine ama fazlada sıkma kendini....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 Mar, 2007 10:28

Verda ve Beyaz Gelincik selamlar,

Verdacım 3-4 kg alınca hemen komplekse kapılman gerekmez.Tespitini sen yapmışsın:

"kurabiye tarzı,çikolata tarzı seyler gorsem saldırıp,patlayana kadar yemek istiyorum."

Bunları aza indirgemen lazım.Diyet yapmana gerek yok.Sadece abur cuburu kessen sorun hallolur..!

www.bizimkadinlarimiz.com

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 25 Mar, 2007 01:41

bencede verda öncelikle beynini şartlandırmalısın.ben bunları patlayıncaya kadar yiyince ne kazanacam.dahada önemlisi neler kaybedecem.vallahi bende aynen bu abur cubur yüzünden 75 kiloyu görmüştüm.şimdi bir aydır nihayet yemiyorum.ve kilo vermeye başladım.aslında kilo vermek hiçte zor değilmiş Cool

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 23 Mar, 2010 21:16

Bencede yani çok abartmışsın çünkü kilon normal bu boya artık kaç kilo olman gerekir sana göre 2 ,3 kilo fazlan var ya diğerleri 158 boyu var 80 kilo ve zayıflamak istiyor benim eşim olur kendisi bunlara bakarak dua et bence Wink

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.