Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 merhaba arkadaşlar
 Çar 24 Şub, 2010 16:49
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaşlar
Ben 1,65 boyunda 93 kilodayım...Diyete başlayalı 2 hafta oldu...2 hafta boyunca bol bol su içtim,bir sabah kahvaltısında kibrik kutusu kadar beyaz peynir ve 2 3 tane zeytin yiyerek kahvaltımı tamamladım.öğlen araları ise birtane elma yedim...Akşamları ise saat 18:00 gibi bir tabak çorba ve sebze yemeği...ekmek kesinlikle yemiyorum...21:00 gibi ise 45 dk bir spor yapıyorum...umarım kilo veriirim...Çünkü acil kilo vermem lazım...Kesinlikle tartılmayı sevmeyen biriyim ve diyetteyke de tartılmıyorum çünkü hemen bir işe küsen bir yapım var...Gözle görülür bir zayıflamam olasıya kadar tartılmayacam...
tüm arkadaşlara Allah kolaylık versin diyorum...Umarım hedeflermize ulaşırız...Bu arada yaptığım diyet programında bir yanlışlık varsa veya doğru yolda ilerliyorsam bilgi verirseniz sevirim...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 26 Şub, 2010 15:58
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

çok az yiyorsun, metobolizman çok yavaşlar, sadece aç kalmış olursun ve çok az kilo kaybedersin, bırakıncada hemen geri alırsın. öğlen arası elma zaten ara öğünün, sabah ve öğlen arasında yemen gereken bir şey illa elma olması da şart değil tabi, öğle yemeğide yemelisin, öğle ve akşam arasıda 1 ara öğün olması lazım, 1 tost veya meyve veya 2-3 adet diyet bisküvi, veya bir kase müsli de olabilir, akşam yemeğinden sonrada 1 ara öğün yemen lazım, akşam geç yiyorsan eğer, sonra bir şey yemezsin. hangi diyetisyene gidersen git sana bunları söyleyecktir, ve de haklılar Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.