Cevap Gönder  

ELAÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 İsveç diyeti
 Per 26 Nis, 2007 22:55
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar bu nette de çok dolaşan isveç diyeti hakkında ki düşüncelerinişz nelerdir?
Annem 14 gün uyguladı ve günlük hareketini biraz arttırrak kı o zaman daha genctı toplam 10 kılo verdı.
tamam kabul zararlı belkı metobolızmayı bozuyo cunku cok kısa bı surede verdırıyo ama bunun hakkında duydugunuz ıyı ya da kotu bısıler var mı??
Hem herkes yararlanmıs olur Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Nis, 2007 19:54

slm ela.ben yaklaşık 7-8 yıl kadar önce bu diyetle 7 kg verdim.diyetin bittiğinin ertesi günü 2kg aldım.sonrasında dikkat ederek 4kg kadar daha verdim.1-2 senede kilo almadım.ama hep dikkatli beslenerek.o 1-2 sene sonrası ise bir kilo almaya başladım ki kendimi tartıda hiç bu kadar görmemiştim.gerçi iradeli olmaya devam etseydim olurdu.pek tabiki bu ve bunun gibi diyetler hk.da pekde iyi şeyler söylenmiyor.Ama çok şükür ben bir yan etkisini görmedim.Ama bu başkası görmeyecek demekde değildir.

ELAÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Nis, 2007 21:00

Sağ ol karzu Wink yapmıcam büyük ihtimal vazgeçtim.eskiden gittiğim diyetisyenimin verdiği şok lardan deneyeceğim şu sıralar sonra gene düzenli beslenmeme döneceğim inşallah...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Nis, 2007 10:21

aslında şoklardansa neden DKZ yi denemiyorsun?İnan benim de son çarem birkaç şok diyet yapayımda zararlı falan ama artık şu fazlalıklardan kurtulayım düşüncesiydi.Tesadüfen dr.Ozan TUNCER in sitesinde e-kitabı gördüm ve indirdim.Ayrıca burada DKZ ile kilo verenlerin yorumları da beni çok etkiledi.gerçekten daha gerçekci ve kalıcı gibi geldi bana .dünden bu yana uygulamaya çalışıyorum -1 kg şimdilik fena değil.Umarım devamını getirebilirim.Sanada öneririm arkadaşım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Nis, 2007 10:38

az önce Ozan Tuncer'in kitabını indirdim.
Bir çırpıda okuyacağım Smile
Böyle kitaplar bana acayip motivasyon sağlıyor bu arada:D

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Nis, 2007 16:16

ya arkadaşlar o kitabı bende indirdim .pdf dosyası olarak indi fakat açamıyorum

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Nis, 2007 17:19

Nescafe kitabın açılmasında bir sorun olmadı bende.Tekrar indirip açmayı deneyebilirsin.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Nis, 2007 21:04

pdf acrobat reader'in okuduğu bi uzantıdır Smile kitabı yteniden indirmek yerine acrobat reader'ı indir Smile hadi kolay gelsin hepinize Smile bi bilgisayarcı olarak atliim dedim

Yeni Üye
Yeni Üye

uk.gif
 (Başlık yok)
 Pts 16 Haz, 2008 17:57

Merhaba, bir kac dakika once uye oldum bu siteye o nedenle sitenin nasil kullanildigi hakkinda pek bilgim yok simdiye kadar yazilanlari okuyordum simdiden sonrada bir seyler yazma sansim olacak..
herneyse bu isvec diyeti aslinda Danimarkada bir universite hastanesinde gelistirilen bir diyet yilbasi oncesi ben bu diyeti yaptim fakat 4 kg verdim biraktiktan sonrada 4 kiloyu 6 yaparak geri almis bulunuyorum. ayrica bagisiklik sistemini zayiflattigi icin bende allerjik tepkimelere yol acti..saglikli bir diyet degil galiba internette zaten bir arastirma yaparsanizda ozellikle yabanci websitelerinde cok tehlikeli olduguna dair yazilar okuyabilirsiniz bu arada diyeti danish diet diye aratmanizda fayda var aksi taktirde yabanci kaynaklarda isvec diyeti ismiyle bir bilgiye ulasamiyorsunuz.
sevgiler

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 18 Haz, 2009 21:51

peppermint demiş ki:
Merhaba, bir kac dakika once uye oldum bu siteye o nedenle sitenin nasil kullanildigi hakkinda pek bilgim yok simdiye kadar yazilanlari okuyordum simdiden sonrada bir seyler yazma sansim olacak..
herneyse bu isvec diyeti aslinda Danimarkada bir universite hastanesinde gelistirilen bir diyet yilbasi oncesi ben bu diyeti yaptim fakat 4 kg verdim biraktiktan sonrada 4 kiloyu 6 yaparak geri almis bulunuyorum. ayrica bagisiklik sistemini zayiflattigi icin bende allerjik tepkimelere yol acti..saglikli bir diyet degil galiba internette zaten bir arastirma yaparsanizda ozellikle yabanci websitelerinde cok tehlikeli olduguna dair yazilar okuyabilirsiniz bu arada diyeti danish diet diye aratmanizda fayda var aksi taktirde yabanci kaynaklarda isvec diyeti ismiyle bir bilgiye ulasamiyorsunuz.
sevgiler

10 yıl öncede ben bu diyeti yapmıştım...2,5-3 kg ancak vermiştim...
Bu geçtiğimiz pazartesi tekrar deniyim dedim,3. günü yani dün baktım,halsizlik açlık saçma bişey....Bozdum Twisted Evil
DKZ hoşuma gitti...Zaten insan kendini kasınca daha çok yiyor...Ben herşeyi yiyeceğim dediğim zamanda iştahım küt kesiliveriyor... Shocked
İnşallah herkes istediği kiloya sağlıkla kavuşur Razz

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.