Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Mar, 2009 20:15
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Cok güzel herkes gördügüm kadarıyla kararlı inşlh bende sizler gibi kararlı olur ve kilomu veririm.Aslında benim şansım daha cok cünki belgradda oturdugum için eskisi gibi hadi gezmeye ne olur ye küserim gibi sözler yok yane tek başımayım sadece ve sadece kocam ve ben inşlh burda başarırım cünki trkiyeye döndüğümde herkes beni zayıf görmegi ve hamile olmamı beklio ve bende bunu başaracagıma inanıorum herkese kolay gelsin:DVery Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Mar, 2009 23:44

Smile sen bide bebek mi istiyosun ay cnm daha yeni evlisin ne yapcan bebeği hem ilk önce kilo ver çünkü hamile kaldın mı bide ozaman alcaksın kilo bu sefer hiç veremessin canım.bence sen sadece kilo vermeyi başar pembeli ondan sonra düşün bebek.hem zayıflığın tadını çıkar biraz verince tabii öptüm cnm Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Mar, 2009 15:06

Very HappyVery Happy Ama bir bucuk sene oldu evleneli kocam nerdeyse 30 yaşına girecek gerci o beni zorlamıo cocuk cocuk die ama benle beraber evlenenlerin hep bebişleri oldu gerci o önemli deilde bende cok istiorum bi bebek olsun ama tabi bu zayıflamadan asla olmaz.Eyer aklım olsaydı ilk evlendigim zaman dogururdum ama nasip böleymiş hem o zaman zayıftım 73 kiloydum neyse herşeyin hayırlısı bi zayıflim sonrada saclarımı boyatacam sarıya 3 ay felan tadını cıkaracam sonrada bebegimi doguracam inşlh ne olur cok dua edin bana hepinize kolay gelsin:DVery Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Mar, 2009 23:05

amin inşallah.. böyle düşünmen iyi çünkü zayıflamadan doğurursan kilo veremessin.70 ol ilk önce bi tadını çıkar.. Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Mar, 2009 22:44

inşallah en kısa zamanda zayıflarsın..inşallh cok tatlı,saglıklı bir cocugunda olur.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.