Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 artık umutsuz değilim
 Per 19 Mar, 2009 17:52
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar en son buraya yazın yazmıştım sanırım çok kötü bi durumdaydım evlenmeyi düşündüğüm kişi beni bırakmıştı tabi sebep malum...
girdiğim depresyonla birlikte 77-78 kiloya kadar çıkmıştım boyum 1.60 sonra böyle olmaz dedim azmettim diyete başladım aralarda bozmadım değil en son kurban bayramından sonra yani 15 aralıkta artık zayıflıcam dedim zaten o zamanda 72-73 kiloydum ve şuan 66 kiloyum nasıl oldu bilmiyorum ama yavaş yavaş devam ediyo zayıflamam benimde yolum çok daha balık etli olsam da olur diyorum zaten ama 58 i iple çekiyorum..
buradaki başarı hikayelerini okudukça allahım bende yazabilecek miyim buraya demiştim ve oldu nihayet kendime güzenim arttı allah herkese nasip etsin inşallah herkes zayıf ve güzel kalsın öpüyorum sizi....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 20 Mar, 2009 15:16

tebrikler arkadasım:)benim de vermem gereken 8 kilo var.inşallah hepimiz zayıflarız.
insallah banada basarı hikayemi yazmak kısmet olur

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Cum 20 Mar, 2009 15:36

inşllah bende buğün başladım banada sizin gibi buraya zayıflama hikayei yazmak nasip olur lütfen desteklerinizi eksik etmeyiin herkese kolay gelsin:DVery Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.