Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! bugün üye oldum ve bugün rejime başladım
 Pts 14 Tem, 2008 12:24
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhabalar ,

bugün rejime başladım ve bugün üye oldum , 46 kilovermem gerekiyor tüm arkadaşlarlardan destek bekliyorum ,

tşk

ayşegül :

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Tem, 2008 14:03

Merhaba Ayşegül,
Bize boy ve kilonla birlikte kilo alıp verme hikayeni anlatır mısın?
Fazla kilolarına birlikte elveda etme dileğiyle...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Tem, 2008 15:10

Merhaba,

ben 5 yıl önce 55 -60 kilo aralarında gidip geliyordum , yıllar geçtikçe geçen seneye kadar 80 kilo oldum evlenmeden önce kilo vermek için bazı ilaçlar kullandım (adını bile söylemek istemiyorum kimse ilaçla yazıflamasın çok zararlı) ve 10 kilo verdim geçen sene mayıs ayında evlendim ve tabi rejimide bıraktım , işim çok hareketli sürekli şehir dışına çıkıyorum ve çok geç saatlere kadar çalışıyorum bu yüzden evde yemek yapmıyorum hep dışardan yiyoruz son 1 yılda malesef tartıda 102 kiloyu gördüm vücudumda artık sinyaller vermeye başladı şuan tedavi oluyorum akçiğerlerde problem var birde romatizma dan şüpeleniyorlar henüz belli değil tedavi oluyorum , 1 yıl içerisinde ideal kiloma dönmem gerekiyor, diyetisyene gidiyorum ve bugün kafamda yemek işini bitirdim ve rejime başladım, umut ediyorum fazla kilolardan kurtulucam ,
şuan 163 cm boyundayım ve 102 kiloyum Sad

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Tem, 2008 17:32

Ayşegülcüğüm ilk adımı attıktan sonra bitirilemeyecek hiç bir yolculuk yok.
Önce sana http://drozantuncer-zdc.blogspot.com/ adresini incelemeni öneririm. Buradan ücretsiz e-kitapları indirip okur musun?
Okuduktan sonra yolumuzu belirlemeye başlayalım.
Ayrıca http://www.diyetkardesligi.com/viewtopic.php?t=843 linkinde de benim görüşümün özetine ulaşabilirsin.
Sevgiler

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Tem, 2008 20:46

ayşegül diyet yolunda sana başarılar derim. ve bilmeni isterim ki bu siteye üye olan herkes kesinlikle iradeli olan kişilerdir ve sende bunlardan birisin. başaracağına inanıyoruz ama buna ilk önce sen inanmalısın inanıyorsun ki bu siteye üye olmuşsun dualarım seninle allah yardım etsin. öncelikle dışardan yemeği kes bence;)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 17 Tem, 2008 11:50

iyi dileklerin için teşekkür ederim , kesin kararlığım ve diyet günlüğü tutuyorum her yediğimi ve içtiğimi gün gün tutuyorum çok faydası var herkese tavsiye ederim ,
senin durumun ne kaç kilosun ve kaç kilo verdin Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 01 Mar, 2009 21:24

SLM KIZLAR VALLA BEN NESCAFE İLE ZAYIFLADI.HEMDE 3 Ü 1 ARADA İEL.SABAH ,ÖĞLE,AKŞAM İÇTİM.AÇLIK HİSSETTİĞİMDE DAHA DOĞRUSU.AKŞAMLARIDA SADECE MEYVE YEDİM.68 TEN 56 YA DÜŞTÜM AMAAAAAAAAAAAA HIZLA GERİ ALDIM.ŞU AN 62 YİM.BOYUM 1 65 .ÇALIŞIORUM.VE ÖĞLEN YEMEKLERİ İÇİN DIŞARIYA ÇIKAMIORUZ.YASAK .MECBUR İŞYERİNDE YİYORUM .NE YAPMALIYIM .BANA DA YARDIM EDİN LÜTFEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNN:(

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.