Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Grrrr ! zayıf olmak hayal mi kalacak!!
 Sal 10 Şub, 2009 15:45
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bu siteyi görünce çok sevindim çünkü gaza gelmeye ihtiyacım var, şimdi 75 kiloyum 60 kiloya kadar inmek istiyorum tabi 55 kiloya inersem çok daha güzel olur =) o günleri görebilcek miyim acaba :S çocuklugumdan beri kiloluyum artık zayıf bi insan olmak istiyorum Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 10 Şub, 2009 18:08

dremar üzülme ben 75ten 70 düştüm elbette basarıcaksın
hedef 55 benimde yavas yavas

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 10 Şub, 2009 18:29

tebrik ederim seni! hepimiz zayıflicazz =)

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Şub, 2009 15:09

MERHABA ARKADAŞLAR BEN ÇOK ALIP VERDİM AMA BU SEFER ÇÖZDÜĞÜM ŞUKİ BAŞLAMAK VE BIRAKMAMAK BİRBİRİMİZİTAKİP EDESEK NELER YAPTIĞIMIZI KONUŞURSAK DERTLEŞİRSEK OLUCAK BEN KENDİMDEN ÇOK UMUTLUYUM ÇÜNKÜ 100 DEĞİL 60 OLMAK İSTİYORUM EVET 100 E YANAŞMIŞTIM ÇOK MORAL BOZUCU İNSAN HİÇ OLMAM ZANNEDİYO AMA 1,1 OLUYO NEYSE SİTE ÇOK DURGUN BOŞA YAZMAYIM GELİRSENİZ GÖRÜŞÜRÜZ HERKESE KOLAYLIKLAR,SEVGİLER

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Şub, 2009 17:06

mrb adige dedigin cok dogru.diyeti bırakmadıgın zaman mutlaka kilo veriyorsun.
ben okuyorum.eskiden sınav bitimi kilo verirdim.sınav haftası diyeti bırakır hop daha fazlasını geri alırdım.
ama simdi hiç diyeti bırakmıyorum ve kilolarm gidiyor.sınav haftaları koruma diyeti yapıyorum ve böylece o bir iki haftadada vücudum o kiloya alısmıs oluyo sonra tekrar kilo veriyorum
sende diyeti bırakma.en kötü satda bile koruma diyeti yap.insan kilo verdikce daha iyisini yapıyor zaten:)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 14 Şub, 2009 01:19

arkadaşlar lütfen anlatın; sevdigimiz ama ihtiyacımız olmayan şeyleri görünce nasıl tutabilirz kndimizi? mesela bn fındık fıstk görünce illaki yiyorum snra pişman oluyorum ama pişmalıgın bi faydası yok :S psikolojik olarak kndinize nasıl taktikler veriyosunuz böyle konularda?

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 14 Şub, 2009 19:30

merhaba arkadaşlar ben şu an öyle adapteyimki,önümde ne yerlerse yesinler,en sevdiğim şeyler dahi olsa,evde ne pişerse pişsin ne canım çekiyo nede kaçamak ihtiyacı hissediyorum.nasıl mı bırakmak gibi bişey yok aklımın bi köşesinde yada başaramayacığım gibi şeyler yok bilinçaltımda.diğerlerindede çok müzdariptim ama tam adapte olamamışım demekki.bu bence herkes için geçerli ikinci çözüm yolum şu ama bu bana ait.3 kez diyetisyene gittim başardığım oldu yapamadığım da oldu ama hayat standartı yapamadım söylenenleri ve kalıcı olmadı verdiklerim hatta çok arttı 70,80,83,87,93 en son 1oo e yanaşınca böyle olmayacak dedim hatta diyetisyenede gittim ama bu defa olmadı şimdi sünneti seniyeye uyuyorum aç olmadan oturmuyo posalı şeyler yiyor tam şişmeden kalkmıyorum,geç kalktığım içinde neredeyse 2 öğün yiyorum gece meyve işte böyle kilo almam sırf iştahımdandı ama şimdi salep yapıyorum her akşam içmiyorum.kızım önümde çikolata yiyo ısırmak bile gelmiyo içimden gezmelerde uygun şeyler yiyorum açsam tabi işte b öyle 2 ayda 12 kilo verdim.bu ay 6 kilo gitti dahada gidecek sizede çok kararlı olmanızı ne istediğinizi iyi düşünmenizi sabretmenizi bırakmamanızı öneriyorum ve bol su tabi açken önce su için.aklıma gelenler bunlar.kolaylıklar diliyorum sevgiler yazarsanız görüşürüz

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 16 Şub, 2009 00:01

canım birseyi cok istediğinde sunu düsünüyorum:yedigim seyin tadını 2-3 dakka sonra unutacam.ama kalorisi bende kalmıs olacak.(bu gercekten cok işime yarıyor)
eger bu işe yaramıyorsa kendimi o yemekten tiksindirmeye calısıyorum.
hiçbiri işe yaramıyorsa bunu yersem kac saatlik yürüyüsle kalorisini yakmam gerekir diye düsünüyorum.kücücük bir lokma için saatlerce yürüme fikri ne yerim ne de yürürüm dedirtiyo.(birasda tembelim sanırımSmile
iste benim yöntemlerimde bunlar...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Şub, 2009 19:17

saolun kızlarr : ) bnde bugn tartıldım 2 kilo vermişim 5 gündür spor yapıyorm yediklerime dikkt ediyorm o kadar baktım ki kilo verdim bu sefer sadece dikkat etmicemm birz daha sıkmam lazım kendimi.. hepimize kolay gelsinnn =))

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.