Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
 MÜTHİŞ BİR SALATA
 Cum 09 Oca, 2009 21:58
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

MARUL,ISPANAK,PIRASA,BİBER,HAVUÇ,NANE,KIRMIZI LAHANA,ZAMANIYSA DOMATES,SALATALIK,ELMA SİRKESİ,ZEYTİNYAĞ,LİMON.BEN ÇOK ALIŞTIM BU SALATAYA.1-TABAK ÖYLE KOCAMAN OLUYORKİ GÖZÜM DOYUYOR.2-UZUN BİR SÜREDE YİYEBİLİYORUM.3-ÇOK FAYDALI ŞEYLER VAR İÇİNDE YERKEN MUTLU OLUYORUM.4ELMA SİRKESİ OLMASI.LİMON OLMASI AVANTAJ5-İÇİNE SENDE SEVDİKLERİNİ EKLE TABİ MEVSİMİNDE OLSUN.6-DOYGUNLUK HİSSİ HEMEN VERİYOR DİĞER MARUL SALATASİ GİBİ DEĞİL.7 İÇİNE BEYAZ LAHANA KIYICAM.ÇOK FAYDALIYMIŞ.ÖĞLEN VE AKŞAM BU SALATAYI YEDİĞİNİ DÜŞÜNSENE.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Şub, 2009 15:24

valla marul salatasından baska yiyemm

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Şub, 2009 14:08

yaa.ben çalışıyorum ama denemeye çalışcam.arkadaşlar ben yeni evlendim e cok fazla kilo aldım.benm karnımdan ameliyatta oldum cok sancı yapıyor bana acilen zayıflama lazım benm.boyum:1,64 felan:) kilom 62-63 olmuştur:(Sad önceden 55-53 kiloydum ve cok rahattım.salatayı denicem ama başka çalışanlar için bir önerileriniz varsa cok memnun olurum.cok teşekkürler şimdiden.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.