Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 elma sirkesi içenler tarif lütfen
 Cum 16 Oca, 2009 21:12
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

faydasınıda okudum.içmek de istedim ama çok acı nasıl içiyorsunuz.salataya koymak bile mutlu ediyor beni.sizde o sofranızda mutlaka olan salatanıza sirke koyun.salatayada çiğ ıspanak çiğpırasa çiğ lahana eklemeyi ihmal etmeyin.düşündüğünüzden daha güzel ve en iyisi sağlıklı çiğ tüketiyorsunuz.birkere deneyin

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 17 Oca, 2009 11:35

adigecim elma sirkenin içine bir tatlı kaşığı bal koy yarım limon sık ve sabahları kalvaltıdan önce aç karına iç o kadar faydası varki resmem içini temizliyor dediğin gibi salatalardada çok güzel bende başlayacağım Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 17 Oca, 2009 12:55

belki ev yapımı o kadar acı değildir.marketten hemen aldım zaten ama iki gün içebildim.lahana suyu gibi değil.burnumu kapasamda çok acı ,ne yapcam bilmiyorum. iyide sen nasıl içebiliyorsun.teşekkür ederim.başarılar

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 17 Oca, 2009 19:12

içine bal ve limon katınca acı olmuyorbenim hoşuma gidiyor ama bu aralar fırsat bulamıyorum gene başlıcam inş buarada bu gün günümüz vardı az yiyip çok oynadım baya bi kilo yakmışımdır sizede tavsiye ederim Laughing

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.