Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Süper ! kilo vermeyi basaranlarin yazdiklarini hayranlikla okudum!
 Sal 23 Arl, 2008 09:22
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

herkese merhaba! yeni uyeyim.bir cok yazi okudum hepiniz supersiniz ya benim verilcek 5 kilom var onu veremiyorum ama sizler nasil iradelisiniz! harikasiniz! dedigim gibi 5 kilo vermek istiyorum 54.5 kiloyum(en son oyleydi Razz ) 20 yasindayim.evlenince kilo aldim...ben esim yemek yerken ona uydum yedim, ben yerken o da bana uyup yedi aldik iste beraber...bi kac defa diyet denedim ama olmadi, yapamadim cok zor bisey yaaaa...ben de dkz yi inceledim ama sorularim var...

1)mesela sabah uyandik, kahvaltimizi yapmak icin yine sinyal mi bekleyecegiz?

2)midemizden acikma sinyali almadigimiz zaman meyve,meyve suyu,birazcik cerez falan gibi hafif seyler yiyebiliyor muyuz?

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 23 Arl, 2008 09:27

okula gidiyorum, surekli ders calisiyorum ve ders calisirken asla ac duramiyorum...aklim yemekte takilip kaliyor yemeden calisamiyorum buna da bi cozum bulmam lazim yoksa dkz ye alismam cok zor olur...yariyil tatilindeyim,bir ay evde yine yer yer 2-3 kilo alirim kesin...gittikce aliyorum:(...umarim alisirim arkadaslar ben alisayim esimi de zorliycam baslamasi icin cunku 15 kilo kadar fazlasi var...bana gaz verin nolur ben de baslamak istiyorum!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 05 Oca, 2009 12:20

yaparsın canım senin yapanlardan neyin eksik?
gaz vermek için söylemiyorum, =gerçekten isteyince= MUTLAKA oluyor,
bi şekilde oluyor ama hayatın ne getireceğini bilemiyoruz,
şimdi zayıf olabiliriz yada yaşla gelen yada şartlarla olusan kiloları atamayabiliriz de,
ama asıl önemli olan,
ne kadar dengeli ve yeterli (fazla değil doymamız için yeterli miktarda) beslenirsek o derece dinç, sağlıklı ve mutlu oluruz..
bi de takıntı yapmamak lazım kiloyu çünkü gerçekten insanın psikolojisini fena bozuyor
aklının bi köşesinde hep bişeyler tırmalıyor, nasıl kendimi ortaya atsam da rahatsızlık versem diyor,
neyse umarım sıkmadım,
boyunu bilmiyorum ama yasına göre bence kilon gayet normal, en son ben de son beş kiloyu vericem elli olucam diye takmamış olsaydım şimdi yeni gelenlerle ugrasmak zorunda kalmaz, 55,56 kilomda mutlu mesut yasardım.
sevgilerimle..
şeri.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Oca, 2009 20:06

merhabalar, bende 30 yasindadim. 2 yıl icinde 8 kilo aldim. Ve soylediklerine katiliyorum. İsten ciktim evde cocuklarla beraberim bu beni cok yipratti. simdi canim her sikildignda kendimi bir seyler yerken buluyorum.hedef belirleyemiyorum. ama eski kilomu cok ozluyorum.
sevgiler.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.